TARSUS SERVİS ARAÇLARI ODASI’NDA BAŞKAN TIRAŞ GÜVEN TAZELEDİ


Tarsus Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası’nın ili adayın başkanlık için yarıştığı genel kurulunda ipi göğüsleyen taraf mevcut başkan Mehmet Tıraş ve ekibi oldu. 198 oyun kullanıldığı genel kurulda 126 oyu hanesine yazdıran Tıraş ve ekibi bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi.

Tarsus Şoförler ve Otomobilciler Odası toplantı salonunda yapılan genel kurula Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Birlik Başkanvekilleri Nesil Aydın, Alper Deniz, Birlik Denetim Kurulu Başkanı Erdoğan Yalçın, Birlik Disiplin Kurulu Başkanı Duran Şen, Birlik yönetim kurulu üyesi Mehmet Torun, Mersin Minibüsçüler Odası Başkanı Aziz Biricik, Mersin Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Zafer Çekmez, Mersin Manavlar Odası Başkanı İzzet Mireş, Tarsus Tuhafiyeciler Odası Başkanı Hüseyin Özkır, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş, Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Nurettin Taş, Kahveciler Odası Başkanı Halil Şekerci, Fotoğrafçılar Odası Başkanı Cumali Taş, İnşaat Malzemesi Satıcıları Odası Başkanı Mustafa Güçyetmez, Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Tarsus Yeni EKK Başkanı Bektaş Aslan ile siyasi parti temsilcileri, dernek başkanları ve oda üyeleri katılım gösterdi.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda Divan Başkanlığına oy birliğiyle Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan heyetine ise Alper Deniz, Nesil Aydın, Erdoğan Yalçın ve Duran Şen getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası Divan Başkanı tarafından genel kurula okunan gündem maddeleri oy birliğiyle kabul edildi. Daha sonra odanın geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporu ile tahmini bütçesi Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından genel kurula okundu ve okunan raporlar oy birliğiyle kabul edildi. Gündem maddelerinin sona ermesi sonrası plaket törenine geçildi.

Tarsus Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Mehmet Tıraş, odaya olan hizmet ve katkılarından dolayı Mersin ESOB ve Divan Başkanı Talat Dinçer’e plaket taktim etti. Yine odaya olan katkı hizmetlerinden dolayı Tarsus Şoförler Odası Başkanı Duran Şen, Tarsus Yeni EKK Başkanı Bektaş Aslan ve üyelerden Haydar Erken’e plaketleri Birlik Başkanı Talat Dinçer ve oda Başkanı Mehmet Tıraş tarafından verildi.
Plaket töreni sonrası seçimlere geçildi. Mevcut başkan Mehmet Tıraş ile Fırat Ergin’in listelerinin yarıştığı genel kurulda son sözü söyleyen üyeler Başkan Tıraş ve ekibinde karar kıldı. 198 oyun kullanıldığı genel kurulda 126 oyla yeniden güvenoyu alan Başkan Tıraş ve ekibi yeniden göreve getirildi. Mehmet Tıraş Başkanlığındaki Tarsus Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası’nda Oğuz Özkan, Musa Erol, Salih Can, Ertuğrul Gür, Emrah Işık ve Mehmet Fahri Karaca yönetim kurulu; Erkan Özçavuş, Bülent Akdoğan ve Haluk Eren Denetim kurulu olarak görev aldı.

0 Yorumlar

Yorum Gönder