KELLE AHMET’İN KIZI NİŞANLANDI


Tarsus İdman yurdunun eski  futbolcularından ve Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği  Tarsus Şubesi  yöneticilerinden namı değer  Kelle Ahmet’in  (Ahmet Keller) kızı Ceyda  yapılan görkemli  bir nişan töreniyle  evliliğe ilk adımı attı.
Kodaz Çiçekçiliğin  sahibi  Murat Kodaz ile evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan  İngilizce  öğretmeni  Ceyda’yı  meslektaşları  ve arkadaşları  bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar. Klas Düğün Salonunu hınca hınç dolduran  davetliler  Ceyda ve Murat’ın  mutluluklarına ortak olarak gönüllerince  eğlendiler.
Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği  Tarsus Şubesi Başkanı Mehmet Bülent Gözener ve yönetimi,  TAKA-DER Başkanı Dursun  Güler ve  çok  sayıda  davetlinin  katıldığı nişan  merasiminde Keller ve Kodaz aileleri  evlatlarının  mürüvvetlerini  görmenin mutluluklarını yaşadılar.

Keller ve Kodaz ailelerini kutluyor,  evlilik yolunda ilk adımı atan Ceyda ve Murat’ı  tebrik ediyor, Allah  tamamına  erdirsin diyor, mutluluklar diliyoruz.0 Yorumlar

Yorum Gönder