YENİDEN REFAH PARTİSİ'NİN TARSUS İLÇE TEŞKİLATININ MEDYAD ZİYARETİ

TARSUS HABER- Genel başkanlığını merhum Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan'ın yaptığı Yeniden Refah Partisi'nin Tarsus ilçe teşkilatı yeni yönetimi MEDYAD’ı ziyaret etti.

Daha önce  Tarsus parkı karşısında bulunan ilçe binasının Cengiz Topel Caddesi eski Maliye Sarayı yanına taşınmasından sonra ilçe yöneticileri basını ziyaret etti. MEDYAD’da Medya Mensupları Derneği başkanı Okan Çalışkan, Zirve gazetesi sahibi ve MEYDAD başkan yardımcısı Ferhat Günaştı ile Tarsus Ekspres ve Akkoza gazeteleri yazarı, MEDYAD Başkan vekili Yakup Boncuk ile bir araya gelen Refahçılar, yerel ve genel konuları değerlendirdi.

Başkan Mustafa Avcı, Seçim ve hukuk işleri başkanı Tahir Güngör, STK ve halkla ilişkiler birimi başkanı Duran Ali Erkek ve Mahalle İdareler birim başkanı Hüseyin Çınar, yerelde Tarsus ve Mersin Büyükşehir belediyesinin hizmetlerini takip ettiklerini, özellikle  üretimden yana yapılan çalışmaların olumlu, ancak sinekle ilaçlama konusunda zayıf bulduklarını  belirttiler.

 


Haftanın Çok Okunanları

Tarsus haber, tarsus haberleri, tarsus son dakika, tarsus cinayet haberleri, tarsus trafik kazaları„ tarsus son dakika, mersin haber....