(TARDOBDER) KAHVALTISI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ


Tarsus'ta Doğup Büyüyenler Derneği (TARDOBDER) birlik ve kaynaşma kahvaltısı

düzenledi. Kahvaltı saat 10.30 da dernek binasında yapıldı.

TARDOBDER , Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı  Vahap SEÇER'in, Tarsus Belediyesi'nin Yıldırımlar Et Tavuk Market sahibi Tuncay YILDIRIM'ın ve Duatepe Mahalle Muhtarı  Kemal ARSLAN‘ ın katkılarıyla dernek binasında, Kaynaşma ve Dayanışma kahvaltısı düzenledi.

Etkinliğe, Tarsus Belediye Başkan Yardımcısı  Ali Haydar ÖLMEZ, Tarsus Belediyesi Nikah ve Yüzme Havuzu Müdür Gani NAZLIGÜL, Duatepe Mahallesi Muhtarı  Kemal ARSLAN, CHP Kadın Kolları Başkanı Belda BOROĞLU, Deva Partisi Tarsus İlçe Başkanlığından  Ekrem ÇİÇEK ve  Emrah ŞİMŞEK, Tarsus Kadınlar Korosu ve Şefleri Burcu ve Duygu GÖKAYAZ ve TORDOBDER Derneği üyeleri katılım sağladı.

Çeşitli İkramların misafirlere sunulduğu programın ardından, TARDOBDER  Başkanı  Ümran YILDIRIM, bu programın düzenlenmesinde katkı sunan ve katılan herkese teşekkürlerini sundu.

Başkan YILDIRIM’ ın ardından TARDOBDER  Yönetim Kurulu Üyelerinden,  Mahmut KAHRAMAN,  Cavidan DEMİRAĞ ,. Leyla ÇAKMAK ve Uğur Uyar birer  konuşma yaparak katılan herkese teşekkür etti.

 


 

Haftanın Çok Okunanları

Tarsus haber, tarsus haberleri, tarsus son dakika, tarsus cinayet haberleri, tarsus trafik kazaları„ tarsus son dakika, mersin haber....