TÜRK EĞİTİM SEN, TARSUS ŞUBESİNDEN DOĞA GEZİSİ


 TARSUS HABER- Türk Eğitim Sen, Mersin 2 Nolu Şubenin (Tarsus Şubesi) üyelerine ve ailelerine yönelik düzenlediği kültür gezisi büyük ilgi gördü.

Tarsus şube başkanı Yaşar Yılmaz, Tarsus şubesi olarak üyelerini ve ailelerini Tarsus’tan alarak Çamlıyayla ilçesi sınırları içerisindeki Papazın Bahçesine kültür ve doğa gezisi amacıyla götürüp geldiklerini söyledi.

Yılmaz “Üyelerimizden ve ailelerinden isteyenleri Çamlıyayla bölgesinde bir gün misafir ettik. Özel araçlarla gerçekleşen gezimizde  Fakılar Köyünün girişinde Şehit Yüzbaşı Halil Özdemir adına tahsis edilen ormanlık ve dinlenme alanından başlayarak 10. km.lik yürüyüşle Papazın Bahçesi denilen mesire yerinde bir araya getirdik. Arkadaşlarımız bu doğa ve kültür gezisinde hem bölgemizin güzelliklerini görüp tanıma, hem de spor yaparak birbirleri ile tanışma, kaynaşma sohbet etme imkanı buldular.

Arkadaşlarımıza yemek ikramından sonra Türk örf ve adetlerine göre  eğlenip hoş vakit geçirmelerini ve ardından sağ salim olarak Tarsus’a dönmelerini sağladık. Talepler doğrultusunda bu tür etkinliklerimiz devam edecektir. Katılım gösteren ve bu organizasyonun  sağlıklı geçmesinde emekleri olan yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma ve katılım gösterip bizlere güç veren üyelerimizle ailelerine teşekkür ederim” dedi.

Haftanın Çok Okunanları

Tarsus haber, tarsus haberleri, tarsus son dakika, tarsus cinayet haberleri, tarsus trafik kazaları„ tarsus son dakika, mersin haber....