ÇYDD TARSUS ŞUBESİNDE PASTALI SERTİFİKALI MEZUNİYET ŞÖLENİ


 ÇYDD- Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği  Tarsus Şubesinde pastalı sertifikalı mezuniyet şöleni düzenledi.

Yeşilyolda bulunan dernek binasında yapılan etkinlikte konuşan başkan Ferda Aras “2021-2022 eğitim ve öğretim yılının sonuna geldik. Öğrencilerimizin mezuniyetlerini kutluyoruz. Yolları açık şansları bol olsun” dedi.

Halen 103 üyeleri bulunduğunu ve 103 ilk, orta ve lise ile üniversite öğrencisine karşılıksız burs verdiklerini belirten başkan Ferda Aras “Faaliyetlerimiz kapsamında bilimin ve eğitimin çağdaş bir gelecek için vazgeçilmez olduğunu gösteren Bilimin Çakıl taşları projesi ile bütüncül bir bakış açısıyla bilimsel temelli ve analitik düşünme becerileri kazandırılarak öğrencilerin gelişimlerinin desteklenmesini sağlamış bulunuyoruz. Bu proje ile ÇYDD öğrencilere sadece bilgi vermek değil, bilgiye nasıl ulaşılabileceğinin ve kullanılabileceğinin öğretilmesini sağlamış bulunuyoruz” dedi.

Projeye katılan öğrenciler,  aynı zamanda ÇYDD genel merkezi ve şubelerinin düzenlediği etkinliklere aktif olarak katıldılar. Başkan Aras, hazırladıkları projelere katılım gösterenlere, destek verenlere de teşekkür etti.

Haftanın Çok Okunanları

Tarsus haber, tarsus haberleri, tarsus son dakika, tarsus cinayet haberleri, tarsus trafik kazaları„ tarsus son dakika, mersin haber....