GENÇLERLE GENÇ YAŞ AL PROJESİ 'İYİLİK EN KIYMETLİ ÖDÜLÜ'NE LAYIK GÖRÜLDÜ


 EMİNE KUREN- Mersin Alzheimer Derneği'nin '2020 Yılı Gönüllülük Yılı' kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın desteği ile yaklaşık 1 yıldır yürüttüğü 'Gençlerle Genç Yaş Al Projesi' bakanlık tarafından düzenlenen ödül töreninde en iyi 5 proje arasında yerini aldı.

Ankara Gençlik ve Spor Bakanlığı Konferans Salonu'nda Bakan Dr. Mehmet Kasapoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen ödül törenine 250 proje içerisinden 57 proje davet edildi. Farklı illerden 500 üniversite öğrencisininde katılım sağladığı ödül töreninde yapılan oylama ile en iyi 5 projeden biri olarak seçilen 'Gençlerle Genç Yaş Al Projesi' 'İyilik En Kıymetli Ödülü'nü aldı.

...

Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu Basın Sözcüsü ve Gül Name Köşe-Web-Blog Yazarı olarak Tarsus'ta yaptığım sokak röportajları ile destek verdiğim Gençlerle Genç Yaş Al Projesi'nin 'İyilik En Kıymetli Ödülü'nü alması beni çok mutlu etti. Nice başarılar temennisiyle bu başarının mimarları Mersin Alzheimer Derneği Başkanı-Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aynur Özge ve Türkiye Alzheimer Derneği Mersin Şubesi Özel Demans Alzheimer Engelli Bakım Merkezi Sosyoloğu-Mersin Alzheimer Derneği Gençlerle Genç Yaş Al Proje Koordinatörü Özlem Berkin Başkonuş başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Haftanın Çok Okunanları

Tarsus haber, tarsus haberleri, tarsus son dakika, tarsus cinayet haberleri, tarsus trafik kazaları„ tarsus son dakika, mersin haber....